Powierzchnia: 90m2

Przestrzeń typowo biurowa,
Zaplecze kuchenne do dyspozycji.
Wentylacja mechaniczna.

Pojemność: 40 osób

Wygodne krzesła bankietowe.
Ustawienie teatralne 40 os.
Ustawienie szkolne 20 os.

Lokalizacja: Parter

Wejście od ulicy. Bezpłatny parking przy ulicy. W pobliżu sklep spożywczy i stacja paliw Orlen.

Przeznaczenie: Szkolenia

Prezentacje, szkolenia, warsztaty, zajęcia ruchowe, zebrania zarządu, spotkania integracyjne, meetingi firmowe.

Klient na pierwszym miejscu

Zawsze staramy się wejść w buty naszego klienta. Pytamy o charakter wydarzenia, planowanych gości oraz potrzeby.
Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować się do eventu najlepiej jak potrafimy, i zaproponować rozwiązania dzięki którym zarówno klient i jego goście będą w 100% zadowoleni, i co najważniejsze- będą się czuli jak u siebie w domu.

Tomasz Woźniak, CEO & Founder

Szkic-1-e1563113738483-150x150

Idealna
przestrzeń do pracy

Nasi klienci wielokrotnie powtarzają, że dobrze im się u nas pracuje. Dzięki naszej sali  mogą zaprezentować swoje usługi,
lub przeprowadzić warsztaty i szkolenia dla swoich klientów. Sala jest bardzo wysoka (4,5m wys) oraz na jednej ścianie przeszklona.

CENA 49/h netto

sala na szkolenia nadodrze
83582118_871410089982637_8010185990691880960_o

Pełne
Wyposażenie

Telewizor 60'
Ekran projekcyjny
Rzutnik HD wraz ze wskaźnikiem
Nagłośnienie z mikrofonem
Szybki internet wifi 100mbit
Flipchart oraz whiteboard
Wentylatory
Apple TV

Multifunkcjonalność
lokalu

Nasz lokal jest wykorzystywany do przeróżnych projektów. Od spotkań religijnych, poprzez warsztaty makijażu, prezentacje biznesowe, czy kursy fotografii i prowadzenia instagrama. O każdego gościa dbamy tak, aby czuł się jak u siebie w domu.

76685745_807499443040369_852167691014766592_o
IMG_0498

Catering
i przerwy kawowe

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa zarówno lunch, jak i przerwę kawową. Nie mamy też nic przeciwko, jeśli zamówią Państwo catering zewnętrzny na własną rękę.
Najważniejsze, żeby było świeżo i pysznie!

Wynajem sal szkoleniowych we Wrocławiu

Niezależnie od tego, czy planujesz organizację konferencji, szkolenia, spotkania coachingowego, meetingu z pracownikami lub jeszcze z innej okazji, nasza oferta na pewno spełni Twoje oczekiwania. Jak wspomnieliśmy wcześniej, zawsze staramy się dopasować do wymagań klienta. Nie bez powodu zaufało nam już tyle osób!

Zdajemy sobie sprawę, że nie każda firma dysponuje własnym pomieszczeniem mogącym pomieścić większą liczbę osób. Z tego powodu w przypadku organizowania np. szkolenia konieczny jest wynajem sal szkoleniowych. Nasza firma we Wrocławiu stawia komfort klienta na pierwszym miejscu, dlatego dbamy nie tylko o idealne wyposażenie sal i dopasowanie ich pod Twoje wymagania, ponieważ oferujemy także atrakcyjne ceny! Dzięki temu nie przepłacisz, ciesząc się maksymalną wygodą.

Nasz lokal znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Wrocławia. Dzięki temu na pewno nikt nie będzie miał problemu z dotarciem na wydarzenie.

Cieszy nas przede wszystkim dobra współpraca. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny i rzetelny, a przy tym wszyscy nasi pracownicy są przyjaźnie nastawieni. Z tego powodu serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie poznamy Twoje oczekiwania i przedstawimy nasze propozycje. Wybierz najlepsze sale szkoleniowe we Wrocławiu!

Jeśli chcesz, możemy zająć się obsługą Twojej firmy w sposób kompleksowy. Oferujemy zróżnicowane usługi, takie jak prowadzenie księgowości, planowanie działań reklamowych i wiele więcej.

Niech liczby powiedzą o nas i naszych klientach!

Gościliśmy
klientów z
miast Polski
Do tej pory
mieliśmy ponad
klientów
Z sukcesem zorganizowaliśmy
wydarzeń
Przygotowaliśmy
więcej niż
litrów kawy

Masz pytanie? Skontaktuj się!

Telefon: 794 973 741