Zastanawiasz się nad założeniem własnej działalności gospodarczej? W takim razie potrzebujesz miejsca, które zostanie zapisane jako siedziba Twojej przyszłej firmy. Jeśli nie dysponujesz własnym lokalem, to bardzo dobrym pomysłem jest wirtualny adres, który oferuje nasze przedsiębiorstwo! Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu, serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!

Założenie własnej działalności jest bardzo odważnym krokiem, jednak nie każda osoba posiada własny lokal przystosowany pod jej prowadzenie. Dochodzi do tego fakt, że niektórzy często zmieniają mieszkania, a przerejestrowywanie firmy to dodatkowy obowiązek, zajmujący skądinąd niemało czasu. Z tego powodu warto postawić na wirtualny adres. Czym jest takowe rozwiązanie?

Oferowany przez naszą firmę wirtualny adres we Wrocławiu daje Ci adres do zarejestrowania swojej działalności gospodarczej w prestiżowej lokalizacji około 1 kilometr od rynku! Nie jest to biuro na wynajem, ale prosta usługa w niskim abonamencie. Oczywiste jest to, że na ów adres będzie przychodziła różnego rodzaju korespondencja. Spokojnie, zajmiemy się profesjonalną obsługą listów bez żadnych limitów. Przekażemy Ci je w wybrany sposób!

Proponowany wirtualny adres we Wrocławiu jest idealnym rozwiązaniem szczególnie dla freelancerów, których działalność nie wymaga wynajmu własnego biura. Chodzi na przykład o samodzielnych dziennikarzy, copywriterów, specjalistów od marketingu i całą masę innych zawodów. W każdym przypadku zarejestrowanie firmy na wirtualny adres, a więc rezygnacja z własnego biura jest nie tylko ukłonem w stronę wygody, ale też oszczędności.

Sami również zakładaliśmy pierwszą firmę i wiemy, z jakimi obowiązkami oraz kosztami się to wiąże. Z tego powodu postanowiliśmy stworzyć przedsiębiorstwo pomagające przedsiębiorcom w sposób nie tylko kompleksowy, ale także niedrogi! Możesz u nas liczyć na profesjonalne usługi nie tylko dotyczące wirtualnego adresu, ale też wirtualnego biura. Co to oznacza? Możemy zająć się planowaniem działań marketingowych Twojego przedsiębiorstwa, prowadzeniem księgowości i wiele więcej!

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności, by pomóc Ci rozwinąć skrzydła! Zależy nam przede wszystkim na owocnej współpracy, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie. W razie zainteresowania ofertą lub jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi!