Sale do wynajęcia Wrocław

Potrzebujesz zorganizować niewielki meeting, a może planujesz konferencję lub szkolenie dla większej ilości osób? Nie dysponujesz pomieszczeniem o odpowiednich warunkach do takiego wydarzenia? Nic straconego, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Proponujemy sale do wynajęcia we Wrocławiu.

Proponowane przez naszą firmę sale do wynajęcia we Wrocławiu to doskonałe rozwiązanie, jeśli planujesz spotkanie coachingowe, pracę z innymi osobami, zorganizowanie negocjacji z klientem i w wielu innych przypadkach. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego możemy dodatkowo, na życzenie, wyposażyć sale w dodatkowe akcesoria, takie jak tablica, rzutnik, dodatkowy stół itd.

Zdajemy sobie sprawę, że niektóre wydarzenia trwają dość długo, dlatego w trosce o wygodę gości oraz organizatorów możemy zająć się cateringiem i przerwami kawowymi, dzięki czemu wszystkim będzie komfortowo i przyjemnie! Nie mamy także nic przeciwko temu, by klient samodzielnie zorganizował catering zewnętrzny.

Posiadamy dwie sale do wynajęcia we Wrocławiu. Mniejsza pomieści kilka, kilkanaście osób w komfortowych warunkach i nadaje się do niewielkich spotkań, rozmów rekrutacyjnych. Większa natomiast może zmieścić nawet 40 gości.

Dbając o zadowolenie ze współpracy, proponujemy także atrakcyjne ceny! Chętnie dostosujemy się do Twoich wymagań! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!