Nasza misja jest jasna

Stworzyliśmy miejsce we Wrocławiu w którym można otrzymać kompleksową obsługę związaną z prowadzeniem działalności. Współpracujemy z profesjonalistami i stale chcemy podnosić nasze kwalifikacje, rozwijać się i tworzyć co raz to lepsze projekty.
W przyszłym roku planujemy ponad 1 mln PLN obrotu, i będziemy podnosić tę poprzeczkę. Wszystko dlatego, że chcemy być najlepsi w kraju w swojej dziedzinie.

Nasza technologia

Pracujemy wyłącznie na najnowszym sprzęcie na rynku. Stale wymieniamy wyposażenie RTV, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, a nasze komputery obsługiwały najlepsze oprogramowania.

Nasza wydajność

Z tygodnia na tydzień zwiększamy liczbę obsługiwanych klientów, pilnując jakości i terminów zleceń. Dzięki temu mamy kontrolę nad rozwojem firmy i nie ma opóźnień w zleceniach.

Zarząd

Właściciele

Tomasz i Agnieszka Woźniak

Sukces klientów to dobra wiadomość dla Ciebie i dla nich. Dobra dla Ciebie, ponieważ wskazuje Ci drogę, którą należy podążać.

Nasza firma powstała na wskutek połączenia naszych sił:
kreatywności Tomasza Woźniaka, oraz skrupulatności Agnieszki Gauden- Woźniak. Postanowiliśmy stworzyć
we Wrocławiu miejsce, które będzie posiadało wszystkie niezbędne składniki do rozpoczęcia przygody z prowadzeniem firmy. Sami wielokrotnie korzystaliśmy z różnych usługodawców w wielu miejscach, i nie zawsze byliśmy zadowoleni. Wiedzieliśmy, że coś z tym przydałoby się zrobić.

Posiadając wieloletnie doświadczenie na rynku biznesowym postanowiliśmy wykorzystać wszystkie najlepsze kontakty, i dać nowym przedsiębiorcom lepszy start dla ich firm.
Dzięki usługom Nadodrze Business Point klienci otrzymują wyłącznie profesjonalne usługi, bez obaw o tzw przepalone środki.
Przygotujemy Twoją firmę, abyś szybko zaczął zarabiać
pieniądze. Zapraszamy do współpracy!

Masz pytanie?
Napisz do nas!

Wypełnij formularz